Visconti проти шахрайства!

У світі сучасних технологій злодії з легкістю придумують нові способи заволодіти чужими грошима. Кібер-крадіжка є найпоширенішим з них. Сьогодні зловмисники почали використовувати бездротові сканери, які на відстані декількох метрів можуть зчитувати чужі дані і викрадати кошти з карт.

Суть схеми подібна до перехоплення сигналів електрозамків викрадачами автомобілів. Сучасні кредитні карти містять чіпи для безконтактних карт (наприклад, Paypas і PayWave), які в постійному режимі транслюють особисті дані власника. Тому списати з цих карт гроші у шахраїв не складає труднощів. Подібні інциденти вже були зафіксовані в Україні, про що свідчить преса.

Для того, щоб цього не відбувалося на допомогу приходять гаманці з RFID-захистом або ж по-простому - гаманці з системою антизлодій.

Як це працює?

Гаманець з RFID-захистом містить в собі шар із спеціального покриття, який захищає Ваші карти від розкрадання грошей. Покриття блокує сигнал вищевказаного сканера. Поки карти в гаманці, на них неможливий інфрачервоний або будь-який інший вплив.

Все кошельки Visconti с RFID-защитой имеют карту-вкладыш с соответствующим обозначениемЗ огляду на потреби своїх клієнтів, а також нинішні непрості реалії, в 2016 році компанія Visconti представила лінійку аксесуарів з RFID-захистом. Виконані з високоякісної натуральної шкіри, вони не тільки красиві і привабливі, а й забезпечують безпеку Ваших заощаджень.

Все гаманці Visconti з RFID-захистом мають карту-вкладиш з відповідним позначенням.

 

Стильний захист

Компанія Visconti пропонує своїм клієнтам гаманці з системою антизлодій: від строгих класичних моделей і до ексклюзивних тревелкейсів для збереження паспортів і інших документів. Особливу увагу хотілося б звернути на колекцію TUSCANY. Аксесуари цієї колекції виконані зі шкіри рослинного дублення, мають глянсову фактуру і дбайливо упаковані в нові стильні бокси з позолоченим тисненням. Вироби відмінно поєднуються із загальним іміджем власника і максимально доповнюють його.

Також компанія створила презентабельні ультракомпактні кредитниці з RFID-захистом. Тому власникам великої кількості карт не варто турбуватися про збереження коштів, так як аксесуар здатний вмістити їх.

Візитівки й гаманці Visconti з RFID-захистом стануть відмінним подарунком для колег і партнерів по бізнесу. Безперечно, подібний жест розцінять як турботу і повагу.

Повернутися назад в розділ «ЗМІ про нас»