Аксесуари Вісконті: Як не попастися на підробку

Компанія Visconti завжди йде в ногу з часом, постійно створює ексклюзивні колекції аксесуарів, при цьому зберігаючи свій яскравий і цікавий стиль. Дизайнери компанії прагнуть донести до своїх покупців тільки якісний і оригінальний продукт. У кожному рядку, в кожній деталі закладені якість, стиль і довговічність. Як і належить істинно англійським речам, незмінними якостями аксесуарів від Visconti є міцність, практичність і оригінальність дизайну.

Однак чим більше бренд стає відомим і популярним, тим більше з'являється тих, хто хоче недобросовісно використати його славу. В результаті з'являються підробки, які не відрізняються ні якістю, ні довговічністю, які розвалюються після декількох місяців.

Сьогодні підробки зустрічаються і в магазинах, і на інтернет-аукціонах. Сумки та гаманці - це товари, які підробляються частіше за все. Найчастіше батьківщиною підробок є азіатські країни. Як правило, такі «виробники» із завзятістю штампують відомий товар, жорстко економлячи у всьому: на якості, робочій кваліфікації та часі.

Навіщо платити гроші за сумнівну підробку, коли можна купити оригінальну продукцію хорошої якості і за адекватну ціну.

Як же відрізнити підроблену річ від справжньої?

Visconti піклується про те, щоб Ви отримували якісний оригінальний продукт. Для цього було створено ряд захисних елементів, які дають можливість відрізнити справжній товар від підробки.

Міни-паспорт

Відкриваючи будь-який аксесуар від Visconti, Ви відразу виявляєте невеликий міні-паспорт з артикулом товару і коротким описом того, що куплений Вами продукт належить британському бренду Visconti. У сумках - це етикетки, що підтверджують справжність продукту. Обов'язково запитуйте у Вашого продавця.

 Мини-паспорт аксессуаров Visconti

Голограма

Зовсім недавно на фірмових коробках з'явилася голограма у вигляді фірмового логотипу. Незабаром кожна коробка в обов'язковому порядку буде позначена голограмою. Така інновація гарантує знак якості.

Голограмма аксессуаров Visconti 

Фірмові захисні стрічки

Кожен аксесуар Visconti упакований в фірмову стрічку. В кожному виробі вона своя. Зверніть на це увагу, коли будете купувати товар.

 Фирменные защитные ленты аксессуаров Visconti

Надійна фурнітура

Visconti використовує фурнітуру відомої німецької компанії Prym. Як правило, в багатьох країнах вона використовується в високоякісних галантерейних виробах і вважається еталоном. Навіть при тривалому використанні і при значних механічних навантаженнях, продукція компанії Prym залишається надійною і зручною в повсякденному житті.

 Надежная фурнитура аксессуаров Visconti

Крім фірмових захисних елементів, є кілька факторів, на які необхідно звернути увагу.

Штрих-код

Не варто забувати про штрих-код. Адже для нанесення штрих-коду на товар необхідно отримати міжнародну сертифікацію. Справжній штрих-код гарантує відповідну якість продукту. Перша цифра свідчить про країну походження товару. На аксесуарах Visconti - це 5-0 - виробництво Великобританії.

Штрих-код аксессуаров Visconti 

Хтось може і заперечити, що штрих-код легко підробити. Навряд чи «виробники» контрафактних товарів будуть підробляти штрих-код. Це вже зовсім інший злочин, який може привести до закриття «підприємства».

І, звичайно ж, останній і важливий фактор. Всі магазини і інтернет-магазини, які продають оригінальну продукцію Visconti вказані на нашому сайті в розділі - «Де купити?». Якщо Ви знайшли товар в магазині, якого немає в списку розділу, то за якість і справжність такої продукції ми не можемо нести відповідальності.

На нашому сайті ми обов'язково вказуємо всіх наших партнерів, які продають оригінальну продукцію. Тому покупцеві не складе труднощів знайти потрібний йому товар в одному з магазинів-партнерів.

Повернутися назад в розділ «ЗМІ про нас»