Аксесуари Visconti з нубук-oil: що слід знати

Речі виготовлені з нубуку, будь то аксесуари або взуття, завжди були показником достатку і статусності. Сьогодні різні вироби з цієї шкіри можна знайти у кожної людини, яка поважає себе. Переваг у такого різновиду шкіри дійсно багато - висока міцність, довговічність, практичність і універсальність. Крім того, сучасна мода надає воістину широкий вибір різних аксесуарів на будь-який смак і колір. Безперечно, стильні, модні і приємні на дотик речі з нубуку стануть вашими найулюбленішими речами. Знаючи це, компанія Visconti спеціально створила лінійку аксесуарів з нубуку, які доповнять образ і стиль. А ми розповімо про особливості такої шкіри.

Нубуком називають шкіру високої якості особливого вироблення. На відміну від гладкої шкіри, поверхня нубуку покрита дрібним ворсом, але не настільки довгим і більш однорідним, ніж у замші. Для виробництва нубуку відбирають шкіру великої рогатої худоби, яку потім піддають дубленню і шліфують.

 

Натуральний нубук - це дуже гарний вигляд шкіри, легкий, зберігає тепло, дихає, приємний на дотик, але примхливий до погодних умов і особливо не любить намокання. Оскільки відкриті пори натурального нубуку активно вбирають і вологу і бруд, йому необхідний регулярний ретельний догляд, більш трудомісткий ніж догляд за гладкою шкірою. Він більш делікатний, з використанням спеціальних щіток, гумок і поживних засобів. Виняток серед нубуку становить просочений спеціальними оліями нубук - нубук-ойл.

 

Промаслений ж нубук-oil - це найдорожчий вид натуральної шкіри. Отримання його носить більш тривалий характер і включає в себе кілька етапів. В ході дублення шкіру просочують особливим хімічним складом, основним інгредієнтом якого є спеціальна суміш різних масел. Саме завдяки цьому, промаслюванням нубук-оіл і набуває свої чудові вологовідштовхувальні властивості. Поверхня такої шкіри менш бархатиста, а якщо взяти в руку виріб з нубуку-oil, то на дотик поверхня буде вологою.

 

Основною відмінністю нубуку-oil від натуральної є те, що нубук-ойл трохи важче за вагою, краще чинить опір волозі, невибагливий, більш довговічний і практично не вимагає спеціального догляду за собою.

Догляд за нубуком, просоченою жирами набагато простіше, ніж вимоги нубуку натурального. Виріб слід очищати від пилу вологою ганчіркою і, якщо є необхідність - 1-2 рази на рік обробляти спреєм по відновленню кольору.

Аксесуари Visconti з промасленого нубуку спочатку мають штучно зістарений вигляд. Це включає ексклюзивну нерівномірність забарвлення, дрібні штрихи, що імітують процес ношення і легкі потертості. При тривалому, багаторічному ношені, аксесуари зі шкіри нубук-оіл набувають шліфований блиск, який виглядає трохи яскравіше, ніж блиск гладкої шкіри. Якщо ви ненароком подряпали і сумку або гаманець з промасленого нубуку - не варто турбуватися, подряпина буде виглядати цілком природно на спеціально состаренном тлі всього вироби, а з часом стане і зовсім не видно, завдяки дивовижній здатності цього виду шкіри до самошліфовці.

Якщо ви хочете відкласти на деякий час аксесуар, то подбайте, щоб він зберігався в зручному положенні. Наприклад, звільніть від карток і грошей ваш гаманець, потім помістіть в коробку, уникаючи деформуючого тиску. Сумці також найкраще визначити місце в коробці, попередньо набивши нежорстким папером і зберігати вільно, без будь-якого тиску чи натиску. Дотримуйтеся цих простих правил і ваші речі з нубуку збережуть гарний зовнішній вигляд і прослужать ще довгі роки.

       

Повернутися назад в розділ «ЗМІ про нас»