Про нас

Компанія Visconti була заснована більше 20 років тому в Лондоні, в самому серці Англії. Шкіряні портмоне, гаманці, сумки та інші аксесуари цієї марки являють собою славні традиції стилю, якості та довговічності.

Всі аксесуари Visconti виготовлені з найкращої італійської шкіри за найвищими стандартами і з максимальною увагою до кожної деталі. Ще одним критерієм фірмового стилю бренду є стильна подарункова упаковка, в яку дбайливо упакований кожен аксесуар.

У своїх колекціях Visconti представляє як класичні, так і оригінальні моделі. Всі вони мають міцну, надійну фурнітуру і відрізняються практичністю, функціональністю і сміливими дизайнерськими рішеннями.

Продукція компанії Visconti

В асортименті британського бренду: портмоне, сумки, портфелі, візитниці,  кредитниці, ключниці, обкладинки для документів. Широкий асортимент, різноманітний функціонал і кольорова палітра шкіряних аксесуарів від британського бренду Visconti задовольнить найрізноманітніші запити покупців.

Клієнти торгової марки - це найвибагливіші люди, що володіють бездоганним смаком. Окремо варто відзначити фірмовий логотип марки Visconti - лицар, як символ благородства продукції.

Популярність Visconti

Бренд вже зарекомендував себе у багатьох країнах світу. Аксесуари Visconti успішно продаються у Великобританії, США, Ірландії, Франції, Німеччини, Італії, Мальті, Бельгії, Нідерландах, Польщі, Румунії, Росії, Ізраїлі, Японії та Україні.

Ми являємося офіційним представником компанії Visconti в Україні. Тому якщо Ви є власником магазину, інтернет-магазину і бажаєте продавати аксесуари бренду Visconti, ми відкриті для співпраці. Для того щоб отримати комерційну пропозицію, напишіть нам на електронну пошту: info@viscontileather.com.ua або зателефонуйте (063) 288-54-63.

about

Вся продукция Visconti сертифицирована 

Английский сертификат ViscontiУкраинский сертификат Visconti